MikroS - Hořice - Jiří Slavík - www.mikrosweb.cz - titulní strana 

klikací mapa Přehled a více informací o prodeji počítačů, notebooků, komponent,.. firmou MikroS V rámci prodeje kancelářské techniky Vám nabízíme skartovací stroje, řezačky, laminace,... Nabídka televizní a satelitní techniky, dvb-t, digitální televize, dvd přehrávačů,... Obalový materiál, lepenkové krabice, stretch fólie, lepící pásky, sáčky, tašky, pytlíky,... Nářadí MAKITA, krimplovací kleště, elektro nářadí, měřáky, zkoušečky,... Systém pro spojování a napínání drátů, drátěnek, plotů a pletiva web MikroSWeb.cz


NABÍDKA A SLUŽBY

Historie firmy Jiří Slavík - MikroS sahá až do roku založení - 1992, kdy se firma začala orientovat na zemědělský průmysl a elektroniku, ze kterého později rozšířila o výpočetní, kencelářskou a satelitní techniku. O kvalitě služeb firmy MikroS svědčí udělení několika certifikátů od renomovaných firem.

Nabídka našich služeb:

Od počátku existence firmy bylo hlavní filozofií společnosti nabízet komplexní služby s vysokou přidanou hodnotou na profesionální úrovni za velmi konkurenční ceny. Firma je rozdělena na 2 divize, kdy jedna pracuje v oblasti výpočetní techniky, elektroniky, mobilních telefonů. Druhá divize naší firmy paralelně pracuje na produktech pro zemědělství a průmyslové firmy zabývající, k naším dodávkám patří systém Gripple, závěsné váhy, průmyslové vysavače a řada profesionální nářadí Makita.

Divize výpočetní techniky, mobilních telefonů, elektroniky:

Výpočetní technika:

Kromě prodeje nových sestav či notebooků Samozřejmostí je taktéž prodej příslušenství k výpočetní technice a to nejen tiskáren, myší, scannerů a podobně, ale také kompletní nabídku spotřebního materiálu pro tiskárny, kopírky, faxy: tonerů, inkoustových náplní, cartridge, válců, faxových fólií a refilů do inkoustových tiskáren, laserových tiskáren, kopírek, multifunkčních zařízení,... (originálů či si můžete vybrat z bohaté LOGO KOLEKCE a nebo výrobků z řady UPrint). Specializujeme se na spotřební materiál originální i kompatibilní a to pro značky HP, CANON, EPSON, LEXMARK, BROTHER, OKI, MINOLTA, KYOCERA, PANASONIC, PHILIPS,... a další značky, kterých je v nabídce více jak 70.

Dále Vám nabízíme tyto služby a produkty z naší široké nabídky:

  • Tvorba WWW stránek
  • Počítačové komponenty a příslušenství vše od disktety přes CD po tonery a refily
  • Kancelářská technika
  • Elektrosoučástky od odpůrků po baterie
  • Sortiment související s osvětlením: žárovky, zásuvky, vypínače,...
  • Stahovací pásky a smršťovací bužírky
  • Obalové materiály


gosat, satelitní komplety na míru, odvirování pc, reinstalace os, náplně do tiskárny

Hořice v Podkrkonoší - město kamenné krásy, hořických trubiček, závodů 300 zatáček Gustava Havla, kapesníků - web města Hořice - www.horice.org