MikroS - Hořice - Jiří Slavík - www.mikrosweb.cz - titulní strana 

klikací mapa Přehled a více informací o prodeji počítačů, notebooků, komponent,.. firmou MikroS V rámci prodeje kancelářské techniky Vám nabízíme skartovací stroje, řezačky, laminace,... Nabídka televizní a satelitní techniky, dvb-t, digitální televize, dvd přehrávačů,... Obalový materiál, lepenkové krabice, stretch fólie, lepící pásky, sáčky, tašky, pytlíky,... Nářadí MAKITA, krimplovací kleště, elektro nářadí, měřáky, zkoušečky,... Systém pro spojování a napínání drátů, drátěnek, plotů a pletiva web MikroSWeb.cz


Obalový materiál, lepící pásky, strech fólie, PE sáčky, tašky, provázky,...

Aktuality z www.logicky.cz:

Vybavení kanceláře download novin

www.logicky.cz/obaly nakupujte online obalový materiál na www.logicky.cz

Lepící pásky v nabídce firmy MikroS

Lepící pásky, které jiště všichni znáte, používají se pro zalepování krabic se zbožím, výrobky,... a jsou tak denně nepostradatelným pomocníkem v každém skladu, kanceláři,... Nabízíme pásky jak v průhledném, tak hnědém takzvaném havana provedení, i barevné či výstražné pásky. V nabídce také naleznete pásky v několika šířích a v několika tlouškách návinu.


Stetch fólie v nabídce firmy MikroS

Stretch fólie, jsou vhodné pro zpevnění zasílaných předmětů, obalení zboží a výrobku ochraňujících proti poškození,... vhodné pro fixaci a ochranu zboží na paletách, jednoduché a rychlé použití s nízkými náklady, vysoká účinnost a efektivita, krátkodobě chrání proti povětrnostním vlivům, minimalizace případných škod během přepravy. Vhodným doplňkem k stretch fóliím je ruční odvinovač, který zpříjemní a zrychlí Vaši práci, a který máme rovněž v nabídce.


Stetch fólie v nabídce firmy MikroS

Papírové pytle, jsou vhodné balení, archivaci, uchovávání sypkých materiáků, starého papíru, plastových víček, strouhanky,... víceméně čehokoliv, co Vás jen napadne.
gosat, satelitní komplety na míru, odvirování pc, reinstalace os, náplně do tiskárny

Hořice v Podkrkonoší - město kamenné krásy, hořických trubiček, závodů 300 zatáček Gustava Havla, kapesníků - web města Hořice - www.horice.org