MikroS - Hořice - Jiří Slavík - www.mikrosweb.cz - titulní strana 

klikací mapa Přehled a více informací o prodeji počítačů, notebooků, komponent,.. firmou MikroS V rámci prodeje kancelářské techniky Vám nabízíme skartovací stroje, řezačky, laminace,... Nabídka televizní a satelitní techniky, dvb-t, digitální televize, dvd přehrávačů,... Obalový materiál, lepenkové krabice, stretch fólie, lepící pásky, sáčky, tašky, pytlíky,... Nářadí MAKITA, krimplovací kleště, elektro nářadí, měřáky, zkoušečky,... Systém pro spojování a napínání drátů, drátěnek, plotů a pletiva web MikroSWeb.cz


Počítače Barbone, HAL 3000, notebooky ACER, ASUS, MSI,...

Aktuality z výpočetní techniky

Aktuální nabídka na logicky.eu

Aktuální nabídka na logicky.eu

logo HAL3000

Prodejce HAL 3000 nabízíme také značkové počítače či počítačové komplety HAL3000. Pokud hledáte řešení do Vaší kanceláře, pokojíčku máte si tedy z čeho vybrat. Počítače určené pro kancelářské aplikace, hry, pracovníé stanice, multimediální aplikace, sledování TV, DVD,... jako komplet Vám přinášíme ucelené řešení ve formě - PC kompletu, který obsahuje PC + monitor + tiskárnu + repro a další potřebné periferie pro Vaši práci s internetem a multimédii. Dále jsou v nabídce také speciální herní edice počítačů HAL3000.


logo Barbone

Nově jsme do naší nabídky zařadili počítače a počítačové sestavy BARBONE, ze široké nabídky sestav si můžete vybrat jak kancelářské počítače, sestavy multimediální na internet a komunikaci tak i herní sestavy, vyladěné na míru všem hráčům, včetně tuningových prvků, kterými dnes jsou osvětlění, tiché provedení, přetaktování a podobně.


logo acer

Nechcete počítač, ale raději byste notebook? Žádný problém, značka ACER, kterou máme v nabídce Vám přináší to nejlepší na poli notebooků co v ČR můžete najít. Ať to jsou
základní modelové řady notebooků
Acer Aspire a Acer Extensa, tak profesionální řešení Acer TravelMate a Acer Ferrari. Mimo notebooků ACER Vám také nabízíme počítače ACER, LCD monitory, datové projektory. Notebooky ACER splňují veškeré dnešní požadavky uživatelů, ať je to kvalitní provedení, atraktivní design, výbava v podobě standartu jako je Bluetooth, webkamera, dlouhá výdrž baterie, dostatečný grafický výkon apod.


logo asus

Chcete k nákupu notebooku automaticky dostat zajímavý bonus? Značka notebooku ASUS to řeší za Vás, ke každému notebooku automaticky dostáváte brašnu a optickou myš, což každého uživatele jistě potěší. Zároveň Vám notebooky ASUS nabízí modely notebooků které vyhovují studentům, rodiná, obchodím zástupcům či herním nadšencům a fandům.


logo hp

Notebooky se celou škálou modelů od řad čistě zábavních notebooků, které obsahují webkameru, čtečku karet, dvb-t přijímač mechaniku blu-ray,... až po speciální modely zaměřené na početní výkon, extrémní výdrž baterie či mobilnost, to jsou notebooky HP.


logo msi

Chtěli byste notebook, ale uvažujete na něm hrát dnešní dostupné hry? Pracovat s grafikou a potřebujete tedy notebook se samostaou grafickou kartou? Na tuto kategorii notebooků je specialista firma MSI, která nabízí řadu modelů notebooku s vlastním grafickým čipem a také dnes téměř standartně integrovaný numerický blok.


logo toshiba

Notebooky TOSHIBA Satelite a Tecra jsou idálními společníkem na cesty, do práce, do školy, svým designem osloví i náročnější zákazníky a modely ve vyšších cenových řadách i manažery, kteří hledají výkonné řešení na cesty.


logo dell

Notebooky DELL v sobě spopujují značku, kvalitu, výkon, zajímavou cenu, expresní barevné varianty vrchního krytu notebooku a další drobnosti které Vám zpříjemňují každodenní práci s notebookem.


logo ibm

Notebooky IBM/LENOVO - pokud chcete opravdu profesionální notebook s kvalitním šasi se spoustou bezpečnostních prvků a expres servisem následující pracovní den v místě instalace, tedy u Vás doma, kanceláři, obchodě,..gosat, satelitní komplety na míru, odvirování pc, reinstalace os, náplně do tiskárny

Hořice v Podkrkonoší - město kamenné krásy, hořických trubiček, závodů 300 zatáček Gustava Havla, kapesníků - web města Hořice - www.horice.org