MikroS - Hořice - Jiří Slavík - www.mikrosweb.cz - titulní strana 

klikací mapa Přehled a více informací o prodeji počítačů, notebooků, komponent,.. firmou MikroS V rámci prodeje kancelářské techniky Vám nabízíme skartovací stroje, řezačky, laminace,... Nabídka televizní a satelitní techniky, dvb-t, digitální televize, dvd přehrávačů,... Obalový materiál, lepenkové krabice, stretch fólie, lepící pásky, sáčky, tašky, pytlíky,... Nářadí MAKITA, krimplovací kleště, elektro nářadí, měřáky, zkoušečky,... Systém pro spojování a napínání drátů, drátěnek, plotů a pletiva web MikroSWeb.cz


Systém GRIPPLE - spojování a napínání drátů, drátěnek, plotů, pletiva, lanek,...

Aktuality o systému GRIPPLE

Nový model napínacích kleští GRIPPLE TORQ - novinka pro rok 2008.

GRIPPLE TORQ napínací kleště

Spojky GRIPPLE PLUS - modely malá (small), střední (medium), velká (large) nově s možností uvolňování.

GRIPPLE TORQ napínací kleště

logo GRIPPLEGRIPPLE - unikátní a jedninečný systém pro spojování a napínání drátů, drátěnek, plotů, pletiva....s širokým spektrem použití v průmyslu, zemědělství, vinařství, sadařství, zahradnictví, ...

Žádné lisování, žádné šmodrchání, jednoduše vezmete spojku GRIPPLE, prostrčíte drát z jedné a z druhé strany kanálkem spojky a máte spojeno!! Není jednodušší, rychlejší a efektivnější systém. Pokud chcete posléze drát, lanko, drátěnku, plot, pletivo, plocení, elektrický ohradník,.. vypnout, použijete napínací kleště GRIPPLE, jednoduše uchopíte spojku do kleštiny, napínaný drát do čelisti kleští a pouhým svíráním kleští napínáte drát na Vámi požadovanou hodnotu. Toto můžete opakovat kdykoliv je potřeba, kdykoliv je to nutné!!!

Praskl Vám drát? Lanko? Plot? Pletivo? Drátěnka? Nevadí pro GRIPPLE žádný problém. Vezměte kousek jiného drátu (nemusí mít ani stejný průměr jako původní) dvě spojky GRIPPLE a jednoduše provedete opravu, aniž byste museli tahat nový drát, drátěnku,.. aniž byste k tomu potřebovali něčí pomoc, vše zvládnete sami s Vaším pomocníkem systémem GRIPPLE.


Nové napínací kleště GRIPPLE TORQ již nejsou pouze napínací kleště, ale kleště, s možností, nastavení nosnosti (zatížení) napínaného drátu, Vám umožňují kdykoliv vypnout či dovypnout drát, drátěnku, lanko, atd. na stále stejnou (nastavenou) hodnotu zatížení a tím maximálně prodloužit životnost napínaného drátu či lanka. Nová funkce napínacích kleští je největší inovací a nejlepším řešením pro použití při aplikaci drátěnek ve vinicích či sadech, při instalaci ohradníků, kotevních sloupků, elektrických ohradníků, včetně aplikací ostnatého drátu apod.


Hlavní výhody napínacích kleští GRIPPLE TORQ

• Nastavitelná úroveň napnutí • Stále stejné napnutí drátu při instalaci • Prodlužují životnost drátu (nedochází k přepínání)

• Nastavitelnost napínání od 50 do 400kg s minimální námahou • Robustní design a konstrukce, perfektně padnoucí do ruky

Spojka GRIPPLE je složena ze dvou proti sobě umístěných kanálků, ve kterých jsou dvě samořezné keramické rolny, přitlačované pružinou. Na spojce jsou označeny šipky, zobrazující směr ve kterém je možné do spojky prostrčit drát. V tu chvíli dojde ke stlačení pružiny a odsunutí rolny, tak aby byl drát protažen spojkou. Pokud však dojde k posuvu drátu v opačném směru, keramická rolna tento posuv neumožní a pevně svírá vsunutý drát. Tím dochází k jeho pevnému uchycení. Pokud tedy do obou kanálků spojky vsunete drát, spojíte pevně tyto dva dráty. Spojky malá, střední a velká jsou však vybaveny uvolňovacím kanálkem, kdy je možné spojku, která není v tahu (pod zátěží) posunout i ve zpětném směru po drátu. Tato vlastnost je nová pro spojky s označením PLUS.

Do AGRO řady spojek GRIPPLE PLUS spadají tyto produkty: Řada spojek GRIPPLE PLUS určená pro použití a aplikaci na vinicích, vinohradech, sadech, ovocných školkách, či plantážích. Stejně tak, je ale možné spojky použít při plocení či oplocování pozemků.


Oboustranné (dvoukanálové) spojky GRIPPLE PLUS, které se dělají ve 3 provedeních spojka malá, střední, velká určené pro rovný drát (spojky velké i pro ostnatý drát) či lanko o průměrech v rozmezí 1.00 - 4.00 mm s maximálním zatížením až 600kg. Systém GRIPPLE Vám jako jediný nabízí unikátní funkci - nástroj pro spojení a napnutí drátu v jednom.


Ke 100% výsledku výsledného spojení, vypnutí, či dovypnutí drátů, lanek, drátěnek, je vhodné použít napínací kleště GRIPPLE, které prošli v roce 2006 inovací, díky níž jsou nyní ještě lehčí, účinnější a odolnější. Použítí těchto kleští však není podmínkou ke správné funkčnosti!! Ale jejich použítí se doporučuje


Znáte určitě situace, kdy k napnutí plotu potřebujete např. traktor, aby bylo možné plot napnout na velkou vzdálenost, nebo kdy Vám praskne nějaký drát, ale navázat jej se pro Vás stalo nemožný, ale nechtěli jste provést výměnu celého drátu, drátěnky, plocení. I na tyto situace je pro Vás GRIPPLE ideální pomocník a levný ale kvalitní pracovník.

  • GRIPPLE PLUS Malá pro drát o průměru 1.00 - 2.00mm / max. pracovní zatížení 300kg
  • GRIPPLE PLUS Střední Pro drát o průměru 2.00 - 3.25mm (2.00 - 2.85mm pro vysoké zatížení) / max. pracovní zatížení 400kg
  • GRIPPLE PLUS Velká pro drát o průměru 3-25 - 4.00mm měkká ocel / 2x2.5mm ostnatý drát/ max. pracovní zatížení 600kg
  • GRIPPLE PLUS GP1 jednokanalová spojka pro drát či lanko 1.80 - 3.00mm / maximální pracovní zatížení 400kg
  • GRIPPLE Jumbo - vysokozátěžová spojka pro drát či lanko 2.50 - 3.15mm / maximální pracovní zatížení 600kg
  • GRIPPLE Barbedpro ostnatý drát 2x2.50 mm měkká ocel / maximální pracovní zatížení 150kg
  • GRIPPLE T-Clip krajové sloupky drátěnky 2.00 - 3.25 mm / maximální pracovní zatížení 200kg
Samostatné spojky GRIPPLE PLUS - Prodej po kusech, baleních (sleva 5%)
Název Počet ks v balení Cena bez DPH Cena s DPH Balení ks bez DPH Balení ks s DPH
spojka gripple GRIPPLE PLUS small malá spojka 300 21,2 25,3 20,2 24,0
GRIPPLE PLUS medium střední spojka 200 25,2 30,0 24,0 28,5
GRIPPLE PLUS large velká spojka 120 46,4 55,2 44,2 52,6
spojka gripple GRIPPLE T-CLIP spojka pro první či poslední sloupek 100 25,1 29,9 23,9 28,4
spojka gripple GRIPPLE BARBED spojka na ostnatý drát 120 39,3 46,8 37,4 44,5
spojka gripple GRIPPLE PLUS #1 - GP1 - jednonakálová spojka 200 23,6 28,1 22,5 26,8
spojka gripple GRIPPLE JUMBO - vysokopevnostní spojka 150 44,0 52,4 41,9 49,9


gosat, satelitní komplety na míru, odvirování pc, reinstalace os, náplně do tiskárny

Hořice v Podkrkonoší - město kamenné krásy, hořických trubiček, závodů 300 zatáček Gustava Havla, kapesníků - web města Hořice - www.horice.org